01
sep
30.09 Finnmark Cup - Mehamn IL
07.10 Olles Minnesträff - Haparanda SKT (SWE)
14.10 Oktoberturneringa - Kirkenes AK
21.10 Finnmark Cup/Rimi Cup - AK-54 - AVLYST (arr. 25.11-06)
21.10 Bodenbrotningarna - BK Snar (SWE)
21.10 Skedsmo Cup - Skedsmo BK
26.-29.10 Oktoberstevne - Murmansk (RUS)
28.-29.10 Kolbotn Cup - Kolbotn IL
04.-05.11 Lille Mäler Cup - Vesterås BK (SWE)
04.11 Finnmark Cup - Tana IF - AVLYST (arr. 03.03-07)
11.11 Engman Cup - Kiruna SK (SWE)
25.11 KM / Rimi Cup - AK-54
24.-25.11 Nordlysstevne - Murmansk (RUS)
25.11 Venne Cup - Herning (DAN)
02.-03.12 Oslo Open / Norges Cup 1 - Oslo BK
09.-10.12 Joulumaapainiat - Lapin Lukko, Rovaniemi (FIN)
09.12 Advent Cup /Norges Cup 2 - Urædd BK

03.01 Bombardierbrottingarna - Kalmar BK (SWE)
06.01 Nyttårsstevne (Finnmark Cup) - Kirkenes AK
13.01 Gruv Cup - Gälliväre SK (SWE)
20.01 Tana Cup - Tana IF / Tana Cup - Tana IF
03.02 Finnmark Cup - Båtsfjord SK
03.02 DAK Cup / Norges Cup 3 - Drammens AK
10.02 Rampan Mouistupainit - Kemin Into (FIN)
17.02 Nord-Norsk Mesterskap - Fauske AK
17.02 Grand Prix de la Ville de Tourcoing (FRA)
24.02 Pertsan Kultapainit - Lapin Veikot, Sodankylä (FIN) - Avlyst
22.-25.02 Februarstevne - Murmansk (RUS)
03.-04.03 Klippan Lady Open - Klippans BK (SWE)
03.03 Finnmark Cup - Tana IF / Finnmark Cup - Tana IF
Sammenlagt Finnmark Cup 2006/2007
10.03 NM - Ungdom herrer og kvinner - Skedsmo BK
11.03 NM - Junior herrer - Skedsmo BK
11.03 NM - Junior kvinner - Skedsmo BK
17.-18.03 Landstevne/NM - Tønsbergkameratene
17.03 Varanger Kraft Cup - AK-54 - AVLYST
24.03 NM - Senior /Norges Cup 4 - Urædd BK
14.04 Nordkyn Cup - Mehamn IL - AVLYST (arr. 12.05-07)
21.04 Aprilstevne / Norges Cup 5 - Kirkenes AK
21.-22.04 Soft Touch Open 2007 - Gøteborg BF (SWE)
27.-28.04 Murmansk-stevne - Murmansk (RUS)
28.-29.04 Lørenskog Cup - Lørenskog BK
05.05 Barentskampen 2007 - Murmansk (RUS)
12.05 Nordkyn Cup - Mehamn IL
19-20.05 Nordisk mesterskap Ungdom (herrer/kvinner) og Junior (herrer) - Fredrikssund (DEN)
26.-27.05 Grand Prix Germany - Cadet - Dormagen (GER)
26.-27.05 Grand Prix Germany - Senior - Dormagen (GER)
24.06-01.07 EM - Junior - Beograd (SCG)
07.-08.07 Grand Prix of Spain - Madrid (ESP) - kampresultater
Grand Prix of Spain - Madrid (ESP) - resultatliste
24.-29.07 EM - Cadett - Warszawa (POL)

Kontakt

Bryteklubben Tana  
v/leder Ulf Børre Hansen
Diddigeaidnu 11 
N-9845 Tana
Mobil: +47 97091002
Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
Konto: 4930 14 35885
Org.nr. 996911225

Tana Cup'en og

TanaMatch'n støttes av

Barents Staende Farge 0 logo 


OLYMPIC GAMES RIO

Signe Marie Fidje Store

logo rio 2016


 

World Champion 2017

Beach wrestling 

GRB VM Beach

 Gunn Rita Boine 

   Junior 60 kg 

 

European Champion

          2012  

EM-gull

Maja Erlandsen

Senior FW 72 kg

EM-premie signe

Signe Marie Fidje Store

Cadet FW 60 kg