01
sep
06.-12.09.10 VM 2010 - Senior Moskva (RUS)
03.-07.08.10 EM 2010 - Cadet Sarajevo
16.-18.07.10 Golden Grand Prix 2010 Baku (AZE)
10.-11.07.10 Grand Prix - Spania Madrid (ESP)
12.06.10 Austrian Ladies Open 2010 Gøtzis (AIT)
22.-23.05.10 Tyskland Grand Prix 2010 Dormagen (GER)
08.05.10 Nordisk mesterskap 2010
Ungdom - Junior
Tønsbergkameratene/NBF
08.05.10 Barentskampen 2010 Haparanda SKT (SWE)
24.-25.04.10 Soft Touch Open 2010 Göteborg BF (SWE)
23.-24.04.10 Murmansk Aprilstevne Murmansk (RUS)
17.04.10 Aprilstevne 2010 Klubbpoeng

Resultater på nett Aprilstevne

Kirkenes AK
12.-18.04.10 EM 2010 Baku (AZE)
10.04.10 Vadsø Cup Vadsø AK
27.03.10 Senior NM Urædd BK
20.-21.03.10 III Open Champinonship of Frunzensky District of St. Petersburg St. Petersburg (RUS)
14.03.10 JNM 2010 BK Atlas Fredrikstad
13.03.10 UNM 2010 BK Atlas Fredrikstad
05.-06.03.10 Klippan Lady Open - Cadet

Kampresultater

Klippans BK (SWE)
28.02.10 NM (G/P-15) Skedsmo BK
27.02.10 Landsmesterskap (G/P-12) Skedsmo BK
20.02.10 NNM 2010 Tromsø BK
13.-14.02.10 Oslo Open 2010 Oslo BK
06.02.10 Dave Schultz Memorial International Colorado Springs (USA)
06.02.10 Rampan Mustopainiat Kemin Into (FIN)
30.01.10 Båtsfjordbruket Cup Båtsfjord SK
23.01.10 Tana Cup 2010
Beste guttelag
Beste jentelag
Enkeltresultater
Tana IF
05.12.09 Pertsan Kultapainit Lapin Veikot (FIN)
05.12.09 Varanger Kraft Cup AK-54 Vardø
30.11.09 Finnmarkmesterskap 2009 Hammerfest BK
20.-21.11.09 Nordlysstevne 2009 (avlyst) Murmansk (RUS)
07.11.09 Nordkyn Cup (avlyst) Mehamn IL
01.-07.11.09 Transpolar Games 2009 Vorkuta (RUS)
31.10-01.11.09 Lille MälerCupen 2009 Västerås BK (SWE)
30.-31.10.09 Oktoberstevne Murmansk Murmansk (RUS)
24.10.09 Kolbotn Cup 2009 Kolbotn IL
17.10.09 Oktoberstevne 2009 Kirkenes AK
03.10.09 Olles Minnesträff 2009 Haparanda SKT (SWE)
26.09.09 TanaMatch'n 2009 Tana IF

Kontakt

Bryteklubben Tana  
v/leder Ulf Børre Hansen
Diddigeaidnu 11 
N-9845 Tana
Mobil: +47 97091002
Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere javaskript for å kunne se den.
Konto: 4930 14 35885
Org.nr. 996911225

Tana Cup'en og

TanaMatch'n støttes av

Barents Staende Farge 0 logo 


OLYMPIC GAMES RIO

Signe Marie Fidje Store

logo rio 2016


 

World Champion 2017

Beach wrestling 

GRB VM Beach

 Gunn Rita Boine 

   Junior 60 kg 

 

European Champion

          2012  

EM-gull

Maja Erlandsen

Senior FW 72 kg

EM-premie signe

Signe Marie Fidje Store

Cadet FW 60 kg